Witamy Państwa na stronie dębickiej Szkoły Jazdy ” Prawko”. Mało która szkoła ma tak duże doświadczenie w przygotowaniu kursantów do poruszania się po drogach Polski i Europy. Zawsze jesteśmy na bieżąco we wszystkich dziedzinach związanych z kursami nauki jazdy. Mamy najnowsze samochody, których komfort i technologia pozwala w spokoju i z przyjemnoscią przygotować się do egzaminu. Dbamy o to, aby szkolenie w naszej szkole było przyjemne i przyniosło bardzo wysoki poziom zdawalności. Przygotowujemy nie tylko do egzaminu, ale także do tego, aby przyszły kierowca jeździł bezpiecznie.

Ośrodek Szkolenia Kierowców PRAWKO jest młodą prężną firmą działającą na terenie powiatu dębickiego i ościennych. Zasadniczą formą naszej działalności jest prowadzenie nowoczesnego ośrodka szkolenia kierowców, oferującego szkolenia na prawa jazdy, kursy maszyn ciężkich, kursy BHP.

Naszym atutem jest młoda, dynamiczna i wykwalifikowana kadra instruktorów, która dzięki dużemu doświadczeniu pozwala na dostosowanie indywidualnego toku nauczania dla każdego klienta.

Siedziba OSK PRAWKO mieści się w Dębicy przy ul. Krakowska 28, (na przeciwko klasztoru).

Obecnie w ośrodku zatrudniamy instruktorów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w szkoleniu przyszłych kierowców.

Szkolenie kandydatów na kierowców jest nie tylko ukierunkowane na zdobycie umiejętności pozwalających na zdanie egzaminu, ale przede wszystkim na to, aby przyszli nasi wychowankowie reprezentowali wysoki poziom bezpiecznej i kulturalnej jazdy samochodem.

W niedługim czasie planujemy rozszerzyć naszą ofertę i zaproponować naszym klientom szkolenia na kolejne kategorie prawa jazdy (m.in. kategoria B1) oraz kolejne szkolenia sprzetu i maszyn ciężkich

             Państwa zadowolenie jest naszym sukcesem !

Kierownictwo oraz Instruktorzy Osk „PRAWKO”